čtvrtek 17. dubna 2014

BRANDNOOZ potřetí - duben

Zdravím všechny ! :-)
Uteklo to jako blázen, měsíc je pryč, já úplně zapomněla, že kolem 20. v měsíci vždycky přijíždí krabička s dobrotama - BRANDNOOZ box. Asi už víte, že to je obdoba např. Ladyboxu. Zaplatíte určitou částku a pak čekáte jaké překvapení se v dodané krabičce skrývá. Já si objednala tříměsíční předplatné, které vyjde na 249,- Kč na měsíc a v krabičce máte potraviny vždy za minimálně 330,- Kč.


Byla jsem natěšená, takže jsem krabici (hoodně těžkou :-) ) otevřela hned v práci, kam si jí nechávám posílat. A musím říct že mě na první pohled málem kleplo. Takže jsem ji zase zavřela a nechala to až na doma, protože bych v práci kromě práce musela i gruntovat :-( . A pročpak? Podívejte se sami, dneska mě teda ti to co v Brandnooz balili pořádně vytočili, ještě že to pak vyžehlili těma produktama. Že je v krabici ta sláma, co ji vyplňuje, aby tam výrobky nelítaly jak nudle v bandě, to je samozřejmě ok. Ale když vám místo tý slámy tam nasypou jemně mletou slámu... to je pak na ránu. Krabice vypadala asi takto


a všechny produkty vypadaly asi jako tenhle kečup. Takže první co jsem musela udělat bylo, že jsem ze všech možných záhybů vysypávala rozdrcenou slámu a všechno jsem musela důkladně otřít vlhčeným ubrouskem.Takže to se, milí drazí v Brandnoozu, moc nepovedlo. Ale jak říkám, produkty to vylepšily :-)
I když....na to, že krabička byla avizována jako velikonoční, tak mi produkty úplně jako typicky velikonoční nepřijdou. Vůbec neříkám, že jsou špatné, jen si myslím, že žádný z nich není typicky velikonoční.

Takže začínáme :
Prvním produktem, který na mne vykouknul hned po klasické kartě s obsahem balíčku


byla lehká svačinka z křehkého listového těsta 7DAYS Borseto. Tenhle výrobek od nich neznám, kupujeme občas takové ty croissanty. Takže určitě ráda vyzkouším zítra k svačině. Mám plněnou lesními plody, ještě se vyrábí plněná kakaem a nebo pudinkovým krémem. Cena 14,90 Kč


Dál jsem v té slámové drti objevila už zmiňovaný kečup Felix. Sice netuším proč opět kečup, když byl v minulém boxu :-( , ale tento by neměl obsahovat konzervační látky, barviva ani přidaný glutamát a měl by mít vysoký obsah rajčat. Takže jsem zvědavá. Zabral ho manžel, protože je v provedení Pekelná pálivá chuť. Přiznám se, že mu ho ráda přenechám, když má pálivé kečupy rád, já to zas tak moc nemusím.


Pak tu máme dva dětské produkty, Krtečkovu vodu s příchutí jahody a Krtečkovu malinovku. Malé děti už sice nemáme, ale obě dvě jsme vypili s chutí. Měly by být bez konzervačních látek, umělých sladidel či barviv, takže pro děti určitě dobré. Chutnaly nám moc, jen ta voda je v láhvi s takovým tím cucacím hrdlem a přišlo mi, že by dítě muselo hodně krát potáhnout aby se pořádně napilo :-)Co nás hoodně, ale hooodně potěšilo, byly sušenky a hlavně pomazánka od fi LOTUS. Karamelové sušenky kupuju už dávno, jako tečka ke kávičce jsou naprosto famózní. Ale pomazánku jsem nikdy nezkoušela. Vlastně jsem ani netušila, že existuje. A musím teda říct, že to je naprosto, ale naprosto luxusní záležitost, prostě ňaminka. Trochu mi to jakoby připomíná arašídové máslo. Jsem uchvácena. Nedá se jí sníst moc, je to kalorická bomba, ale prostě.... no zkuste, a uvidíte :-) Navíc je bez dochucovadel, barviv a nasycených tuků. Jo a prý existuje i křupavá varianta Chrunchy - s kousky pravých sušenek Lotus.


Pak tady máme Pyramidky s kořením od Vitany. Já konkrétně obdržela pyramidky na svíčkovou. Ty se určitě hodí, to je skvělá vychytávka, aby člověk nemusel lovit kuličky v omáčce. Zrovna tuhle jsem dělala rajskou a nadávala, že jsem si jí zapomněla koupit. V balíčku jsem měla variantu pro svíčkovou :


Dále tu máme Hladkou mouku GOODMILLS Babiččina volba. Ta mě taky trochu pobavila :-D, ale nakonec proč ne, tyhle mouky jsou dobrý a hodí se doma pořád :


Hodí se i koření of firmy Kotányi - konkrétně pažitka a bazalka :


No a pak už nám tu zbývá jen PATIFU - prémiová tofu paštika - přiznám se, že neznám. Ale jsem na tuhle paštiku z rostlinných surovin opravdu zvědavá. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani aromata, což je fajn.


A na úplný závěr jsem si nechala něco po čem sáhl opět hlavně můj drahoušek :-) Ale nechal mi ochutnat a bylo to mooooc dobré :-D. My jsme měli variantu rum s colou.


A to je protentokrát všechno. Jak říkám, po prvotním vzteku z balení jsem se upokojila ochutnáváním produktů. Takže za mě spokojenost. Jen ty Velikonoce holt nikde nevidím. Celková hodnota balíčku 340,- Kč.

A navíc mne z Brandnoozu oslovili, zda bych nechtěla recenzovat balíčky dál. Takže jsem ráda souhlasila a už teď se těším na další. Ale běda jak bude zabalený jako tenhle !!!

A tady je celý obsah balíčku pohromadě :-)


2 komentáře:

 1. To vypadá jak kdyby ti tam hodili zbytky té jejich "slámy" :D Naopak já měla ty produkty nejčistší než minulé boxy. Asi mají u mě poznámku, protože jsem na to dost nadávala :D:D
  Jahodovník

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No byla jsem nepříčetná :-)), doufám, že už se to nebude opakovat, byl to fakt mazec :-)

   Vymazat