pátek 24. ledna 2014

LADYBOX leden 2014

Tak konečně dneska dorazil !! :-)
Ptáte se kdo? No přece lednový Ladybox ! Pro ty z vás, kdo zatím netuší, jedná se o krabičku, ve které jsou vzorečky, cestovní i plná balení různých kosmetických výrobků. Vtip je v tom, že do doby než krabičku otevřete, netušíte co tam vlastně bude. Za fixní cenu 319,- Kč vás čeká překvapení a možnost vyzkoušet produkty známých i méně známých kosmetických firem.
Já jsem se prvně k Ladyboxu dostala někdy v říjnu, kdy jsem zevlovala na You tube :o) a viděla jsem tam od nějaké slečny video z rozbalování Ladyboxu. Netušila jsem vůbec o co se jedná, ale zapátrala jsem a protože mám překvapení ráda a kosmetiku taky (jako asi každá baba :o ), tak jsem si ho také objednala. Nutno dodat,že jsem měla štěstí, protože můj první - říjnový byl zrovna podle recenzí, které jsem četla i podle mě mooc povedený.
A ten dnešní - lednový mi přijde taky moc pěkný.
Ještě jsem nepodotkla, že při registraci na www.ladybox.cz si můžete zasílané produkty personalizovat, tzn. že si zadáte, jestli preferujete např. rtěnky růžové nebo červené, tužky černé nebo hnědé, make-up světlý nebo tmavý atd. Objednávat můžete každý měsíc a nebo prostě jen když se vám chce, nepravidelně.

A teď už k dnešnímu boxíku :-)
Jen prosím omluvte kvalitu fotek, fotila jsem teď večer, takže světlo úplně naprd, ale chtěla jsem se o tu krásu s vámi rychle podělit :-D
Musím předeslat, že opět má krásnou pevnou krabičku, kterou můžete na něco dalšího použít. Po otevření krabičky na vás jukne úvodní kartička s uvítacím dopisem a seznamem produktů, které uvnitř najdete:
a pak už se můžete kochat vybranými produkty. Docela často jsou tam i výrobky značek, které u nás třeba nejsou moc známé. Kosmetické novinky i bestselery. Občas se taky netrefí (viz ladybox listopad, ten se fakt úplně nepovedl).

První věc slevový kupon 66% na bubble tea - jsou to čaje z Londýna - v Česku se můžeme setkat i s názvy bublinkový či perlivý čaj, je nápoj mnoha podob, jehož základ tvoří čaj a na dně kelímku leží tapiocové perly či jiný topping. Jeho název vznikl díky jeho přípravě, po protřepání vznikne na povrchu nápoje pěna, která připomíná bublinky. Bubble tea vznikl jako tradiční čaj s mlékem a žvýkacími kuličkami tapioca. Určitě to vyzkouším, já jsem pro každou blbost

Další kousek - cestovní balení limitované edice šamponu zn GOLDWELL Dualsenses Rich Repair. Jedná se o regenerační šampon určený pro suché a lámavé vlasy, které okamžitě ošetřuje hedvábnými proteiny z pašmíny. Tak lámavé vlasy úplně nemám, ale určitě vyzkouším, krásně voní a Goldwell se prodává výhradně v kadeřnických salonech, takže myslím, že to bude dobré :

Pak tu máme zkušební sadu gelů na formování postavy od zn. Guenerve. Přiznám se, že tuhle značku neznám, cvičící maniak taky nejsem, ale proč to koneckonců nevyzkoušet, že? :-D

Dál v krabičce byla pleťová oční maska zn. Le Chaton, která by měla rozjasňovat, osvěžovat a zklidňovat jemnou pleť kolem očí. Obsahuje syrovátku z kozího mléka, extrakt z orchideje, mořského planktonu a pomeranče. To zní víc než dobře, takže na tu se taky moc těším, myslím, že okolí mých očiček už něco takového potřebuje :-D

No a teď nevím, který z následujících dvou produktů vybrat jako mého největšího favorita této krabičky :-D Prostě asi oba. První je hydratační zmatňující denní krém od Dermacolu. Z toho mám opravdu radost, Dermacol má většinou opravdu kvalitní a bezvadný výrobky, jsem s nima moc spokojená. A na tenhle krémík jsem četla dobré recenze, takže za mě OK.

A ten druhý kousek je řasenka od firmy Jelly Pong Pong - pro mě taky velká neznámá. Měli by prodávat hravou, kvalitní a neotřelou kosmetiku, která v nás probudí fantazii a hravost. Tak jsem zvědavá. :-) Řasenka normálně stojí 15 liber (cca 450 Kč), takže poměrně drahá záležitost, uvidíme jak se předvede. Určitě dám vědět :-)

No a poslední věcička, bonus - speciální růžový kartáček 3v1 na řasy a obočí. Popravdě nevím úplně jak to funguje, má s s tím nějak lépe nanášet řasenka. No nevím, zatím to vypadá jako nějaký mučící nástroj, tak to musím vyzkoušet.Ale asi mi to na nic nebude :-)

Tak to je lednová krabička krásy - LADYBOX. Za mě musím říct, že jsem moc spokojená, produkty se mi moc líbí a určitě všechno vyzkouším. Krabička má hodnotu cca 1000,- Kč, takže za zaplacených 319,- je to super. Už se těším na únorovou.

Žádné komentáře:

Okomentovat