sobota 10. května 2014

Dr.Hauschka - výhra :-D


Musím přiznat, že úplně první setkání s produktem Dr.Hauschka mě nijak nenadchlo. Byl to, jak už jsem tu zmiňovala v jedné recenzi Ladyboxu TADY vzorek sprchového gelu, nějak mi nevoněl, nepřišla jsem mu na chuť.
Ale už napodruhé to bylo o doooost lepší :-D
Odličovací mléko Dr.Hauschka, které bylo v jednom z dalších Ladyboxů je bezvadné, moc se mi líbilo.
Tak nějak se postupnými krůčky k téhle kosmetice dostávám. A ráda :-D
A jak jsem to tak na FB začala sledovat, a protože mám ráda výzvy, tak jsem se zapojila do FB soutěže společnosti Dr.Hauschka o co nejvýstižnější popis toho, co představuje jejich logo. Jenže tím jsem nutně musela jít zase blíž, protože abych mohla dobře odpovědět, musela jsem se začít trochu zajímat o čem tahle kosmetika je.
A musím říct, že je mi čím dál sympatičtější. Jedná se o vysoce kvalitní biokosmetiku, používají se kvalitní bylinky a léčivky pěstované v ekologickém zemědělství, ručně sbírané, elektřina získaná z vodní energie. Zní to všechno moc dobře. Takže určitě bych chtěla vyzkoušet nějaký další produkt. Nejsou to věci nejlevnější, ale za kvalitu se holt platí.
No a proč to vlastně tedy píšu? Podařilo se a byla jsem jedna z 5 výherkyň :-DDD
Ve středu mi to oznámili a včera mi zásilková služba přivezla výhru: Je to nádherná knížka o filozofii kosmetiky Dr.Hauschka, o péči o pleť, najdou se tam i krásně zpracované recepty.


A co mě úplně nejvíc dostalo byla tahle kartička vložená uvnitř ! Děkuju moc všem, strašně mě to potěšilo a už teď se těším jak si budu večer před spaním v posteli listovat touhle krásnou knížkou. Díky :-D

Žádné komentáře:

Okomentovat